Установка брекетів в Сумах

Найменування Ціна, грн
Альгінатний відбиток 120
Силіконової відбиток 250
Виготовлення діагностичних моделей (1 щелепа) 100
Складання плану ортодонтичного лікування (аналіз ТРГ, ОПТГ, моделей, фото внутрішньо- і позаротові) 300
Огляд інших брекет-систем 400
Стандартний незнімний ретейнер (6 зубів) 1300
Корекція незнімного стандартного ретейнера (1 зуб) 200
Зняття незнімного стандартного ретейнера 400
Зняття брекет системи (1 зуб) 100
Зняття брекет системи (1 щелепа) 400
Ретенційна капа (1 щелепа) 1200
Планові контрольні огляди 250
Часткова брекет-система 3000
Апарат Френкля 6300
Апарат "Твін-блок" 6900
Апарат "Marko Rosa" 6300
Апарат ортодонтичний (складність 1) 2850
Апарат ортодонтичний (складність 2) 4350
Налаштування ортодонтичного апарату 500
Заслінка для язика 2550
Піднебінний або язиковий бюгель 2550
Апарат "Hyrex" 6300
Гвинт 100
Розпірка 1500
Заміна дуги 400
Металева брекет-система (1 щелепа) 10000
Металева брекет-система самолігуюча (1 щелепа) 12500
Керамічна брекет-система (1 щелепа) 13500
Керамічна брекет-система самолігуюча (1 щелепу) 15000

Брекет-системи або ортодонтичні скоби представляють собою незнімні конструкції, постійно механічно впливають на зубний ряд з метою корекції неправильного прикусу. Ціна на брекети в Сумах формується індивідуально, в залежності від плану ортодонтичного лікування, розробленого лікарем для кожного пацієнта з урахуванням всіх особливостей.

Неправильний прикус – це не тільки естетична проблема, хоча для деяких пацієнтів важливий і цей аспект. Аномалії зубного ряду, у відсутності адекватної терапії, можуть привести до порушень в роботі шлунково-кишкового тракту та інших органів. Крім того, неправильно розташовані відносно один одного зуби можуть стати причиною пошкодження зубної емалі або запальних процесів в порожнині рота.

Коли потрібно звернутися до фахівця?

Якщо ви шукаєте фахівця в Сумах, який встановлює брекети за ціною, що відповідає якості медичних послуг, наша стоматологія – це оптимальне рішення вашої проблеми. Коли необхідно звернутися до ортодонта?

Неправильний прикус може мати кілька етіологічних причин:

 • відсутність деяких зубів зубного ряду;
 • вроджені аномалії анатомічної будови щелепи;
 • мезиальная зміщення;
 • скупченість зубного отрути;
 • травми лицьового черепа і зубів;
 • патологічне будова окремих структур порожнини рота і інші відхилення від фізіологічної норми.

Важливе значення мають профілактичні огляди в дитячому віці. Своєчасна діагностика аномалій прикусу дозволяє проводити коригувальну лікування на ранніх стадіях. Це дозволяє уникнути необоротних змін і своєчасно надати профілактичну допомогу.

Лікарю-ортодонта необхідно показувати дітей першого року життя, а також в 4, 8 і 12 років. Кваліфікований фахівець оцінить вікові зміни і порівняє їх з фізіологічними нормами. Якщо будуть знайдені ті чи інші патологічні відхилення, буде негайно призначено лікування.

Потрібно відвідати клініку, якщо ви помітили затримку росту корінних зубів, дитині видалили більше 3-х зубів, він спить або ходить з відкритим ротом. Дорослим пацієнтам потрібна допомога ортодонта в разі, якщо передні зуби не змикаються, верхня або нижня щелепа сильно виступає вперед, з’явилася видима асиметричність особи або м’язи обличчя втратили тонус.

Всі ці стани – це абсолютне показання до установки ортодонтичних систем і професійної корекції прикусу.

Види і особливості брекетів

Сучасна ортодонтія використовує в своїй практиці брекет-системи, виконані з кераміки, металу або сапфіру. Ціна на установку брекетів в Сумах в чому залежить від матеріалу виготовлення системи.

Брекети мають різний розмір і враховують всі індивідуальні особливості та потреби пацієнта. Їх установка проводиться в деяких випадках із застосуванням анестетиків або седації, особливо, якщо мова йде про дітей. Лікування у ортодонта передбачає:

 • первинний огляд фахівцем;
 • діагностичні заходи (візуалізують і інші сучасні методи діагностики аномалій прикусу);
 • проведення відповідних вимірювань щелепи пацієнта і виготовлення брекетів відповідно до індивідуальних потреб;
 • установка брекетів;
 • консультаційна допомога в період всього лікування.

Як довго носити брекети?

Тривалість курсу корекції прикусу визначається для кожного пацієнта індивідуально. Як правило, носити брекети потрібно від 1 до 3 років. Переривати лікування і знімати брекет-системи раніше зазначеного терміну наші фахівці категорично не рекомендують. Важливо й те, що сучасні брекети більш естетичні в порівнянні з конструкціями попереднього покоління.

Якщо брекети встановлені професійно, їх носіння не повинно викликати дискомфорту, як фізичного, так і психологічного. Поставить брекети в Сумах в нашій клініці можна у зручний для пацієнта час, яке узгоджується з пацієнтом заздалегідь.

Ціна на брекети в Сумах в 2021 році істотно не змінилася в порівнянні з попереднім роком в нашій стоматологічній клініці. Ми як і раніше пропонуємо нашим пацієнтам якісні та доступні стоматологічні послуги.

Отримати детальну інформацію та записатися на прийом до ортодонта ви можете за телефонами, які знайдете в розділі сайту & laquo; Контакти & raquo ;. Крім того, на нашому сайті ви знайдете відгуки про брекетах в Сумахвід пацієнтів нашої клініки, які вже успішно закінчили або ще проходять курс лікування.