Естетична стоматологія

Здорова і сяюча посмішка – привід частіше посміхатися і запорука гарного настрою!

Профілактика

Чистка та профілактика – запорука міцних, здорових зубів і сяючою посмішки.

Сучасні методи лікування

Клініка Дентістрі – це поєднання сучасного обладнання і методик з більш ніж 10-річним досвідом лікарів.

Ортопедична стоматологія

Якщо зуби не підлягають лікуванню або і зовсім відсутні – ми вам із задоволенням допоможемо, відновимо функціональність.

Терапевтичне лікування

Ми раді запропонувати своїм клієнтам всі основні види лікування, які має сучасна терапевтична стоматологія. До переліку наших терапевтичних послуг входить лікування карієсу, пульпіту, запалення ясен (в тому числі з використанням сучасних технологій), відбілювання і реставрація зубів, підготовка до імплантації та протезування.

Хірургія

Будь-які хірургічні послуги стоматолога виконується лікарями вищої категорії з дотриманням всіх запобіжних заходів. У клініці Dentistree вам запропонують видалення зубів за новітньою методикою і сучасним підходом.

Протезування

Ми маємо великий досвід в протезуванні металокерамічними конструкціями, безметаловой кераміки на каркасі з оксиду цирконію, вінірів, Люмініри, бюгельнимі, нейлоновими, акриловими (пластмасові) протезами.

[URIS id=5069]

Наші лікарі

Команда професіоналів

Ліховіцька Ганна Валеріївна

Ліховіцька Ганна Валеріївна

Лікар стоматолог
Пріоритетні напрямки в роботі: прямі реставрації передніх і бічних зубів; попередження ускладнення в ендодонтії; первинна і вторинна ендодонтія.
Гирич Роман Вікторович

Гирич Роман Вікторович

Лікар стоматолог-ортопед, стоматолог-хірург, 1-я кваліфікаційна категорія
Пріоритетні напрямки в роботі: ортопедична стоматологія; металокераміка; безметалловая кераміка; вініри, вкладки; непрямі реставрації; функціональні порушення зубощелепної системи.
Дмитраш (Баскова) Олена Олександрівна

Дмитраш (Баскова) Олена Олександрівна

Лікар стоматолог
Пріоритетні напрямки в роботі: терапевтична стоматологія, первинна і повторна ендодонтія, профілактика, пряма реставрація бічних і передніх зубів, лікування захворювань пародонту.
Дмитраш Ігор Владиславович

Дмитраш Ігор Владиславович

Лікар стоматолог
Пріоритетні напрямки в роботі: терапевтична стоматологія, первинна і повторна ендодонтія, пряма реставрація бічних і передніх зубів, переліковування безнадійних зубів.
Липченко Тетяна

Липченко Тетяна

Лікар стоматолог
Пріоритетні напрямки в роботі: терапевтична стоматологія; терапевтичне стоматологія дитячого віку; профілактика; первинна і вторинна ендодонтія; лікування захворювань тканин пародонта.
Тютюнник Анастасія

Тютюнник Анастасія

Лікар стоматолог-ортодонт
Пріоритетні напрямки в роботі: функціональна стоматологія орієнтована на правильний ріст і розвиток зубо-щелепного апарату у дітей від 5 років, брекет системи у підлітків і дорослих.

Стоматологічна клініка в Сумах – “Дентістрі”

Чи знаєте Ви, що проблеми з зубами можуть впливати на здоров’я всього організму в цілому, тому дуже важливо вчасно пройти консультацію у фахівця. Ви все ще в пошуках гарного стоматолога в Сумах? Ви хочете отримати якісне медичне обслуговування за доступною ціною в Сумах? Тоді вам пощастило! У нашій клініці Ви зможете отримати висококваліфіковану допомогу. В даний час велике значення має приваблива усмішка і бездоганна зовнішність, так як турбота про особисте здоров’я і красу, це обов’язкова частина успішного іміджу та здорової людини. Команда наших фахівців допоможе кожному пацієнтові отримати чудову посмішку і зберегти молодість вашого обличчя. Ми пропонуємо повний спектр стоматологічних послуг, що надається групою лікарів, що спеціалізуються в області протезування, естетичної стоматології, хірургічних втручань і реставрації, а також послуги ін’єкційної косметології, такі як anti age терапія, редерматілізація, ботулінотерапія, контурна пластика, тредліфтінг в Сумах. Ми гарантуємо індивідуальне лікування з видатним якістю та результатами. Команда DENTISTREE регулярно відвідує семінари та курси, де ми дізнаємося про останні тенденції в галузі стоматологічної допомоги та косметології, а також про новітні матеріали, технології та процедурах. Ми хочемо перевершити очікування кожного клієнта, забезпечуючи високий рівень обслуговування, звертаючи увагу до деталей, прагнучи до досконалості. Якщо у Вас є будь-які питання про технології, які ми використовуємо в нашій практиці, а так само якщо Ви зацікавлені в консультації з одним з наших лікарів, будь ласка, зв’яжіться з нами. Девіз нашої стоматологічної клініки: “Швидко, якісно і безболісно!”

Відгуки про Dentistree

* Реальні відгуки з Google maps

Д. 23/1, вулиця Горького, Суми

4.7

 • Avatar Anna Hrytsevets ★★★★★ 2 недели назад
  Профессиональная, современная, чистая стоматологическая клиника, в которой работают очень приятные люди. Доктор Татьяна Липченко профессионал своего дела и светлый человек, к которому приятно приходить на визит, а их было около 6! Все было быстро, качественно и безболезненно, а иногда даже весело! У нас с мужем было ограничено время пребывания в городе, но девушка с рецепции постаралась найти для нас … читати повністю местечко и мы решили все свои вопросы в кротчайшие сроки. Спасибо вам большое!
 • Avatar Светлана Белолюбская ★★★★★ 7 месяцев назад
  Стоматология без страха и боли! Оказывается и так бывает! Спасибо всему коллективу за профессионализм и отношение. Роман Викторович, Елена Александровна, вы - лУчшие. Я - ваш клиент! В клинике красиво и уютно. Обстановка успокаивает и после первого же визита, идёшь, как к "своим". А это очень важно. Буду рекомендовать без всяких сомнений. СПАСИБО!
 • Avatar ира Ирина ★★★★★ месяц назад
  Отличная стоматология, отличный коллектив, хорошие и добрые доктора. Наращивала передние зубы у Дмитраш Елены Александровны, сделала очень красиво, от своего не отличить. Спасибо Елене Александровне, она мастер своего дела! Ещё рвала проблемную 8ку у Гирича Романа Викторовича. Ему отдельная благодарность! Очень опытный и спокойный доктор. Очень переживала и боялась, а зря, Роман Викторович свою работу … читати повністю знает) спасибо ему за терпение к таким паникерам как я) Обошла не мало стоматологов, этих могу посоветовать всем. Девушке с ресепшена тоже спасибо, переживает за каждого, как за своего. Не оттягивайте поход к стоматологу, это уже давно не больно и давно не страшно. Отличный персонал! Все хорошие люди!
 • Avatar Дмитрий Дубовик ★★★★★ неделю назад
  Недавно я искал хорошую стоматологию и нашел ее – Dentistree, которая находится на ул Горького 23/1.В общем, к походу я готовился год или даже больше, даже искал психолога, который специализируется на таких случаях, но такого не нашел (хорошая, незанятая ниша). Я до сих пор не понимаю, как я себя заставил это сделать, но я перелопатил десятки клиник и выбрал одну – Dentistree.Назначил себе день похода … читати повністю без всяких отговорок и записался на прием. Настал день Х. Как всегда, я дошел до клиники и захотел свалить, но все равно переборол страх и зашел в помещение. И что?Все мое стереотипное представление сразу же развеялось: никто не кричал, на ресепшене меня встретила милая, улыбающаяся девушка. Самое главное – отсутствовал вот этот ужасный запах. Сердце билось так, как когда я летел в свободном падении с 40м высоты на аттракционе.Я зашел. Меня встретили приятные люди, усадили, успокоили (хотя я еще думал тогда убежать с кресла) и мы начали…доктор осмотрел все зубы, сделали панорамный снимок верхней и нижней челюсти, рентген, проконсультировали с чего лучше начинать и что будем делать, сориентировали приблизительно по цене и самый переломный момент для меня был, то что я заставил себя сразу же приступить к чему-либо, и мы начали с чистки зубов. Было немного больно, но из всего, что мы проделали на данном этапе – это было самое больное, что делали мне в кабинете, а на данном этапе мы уже и пломбировали зубы и чистили каналы. Так что есть с чем сравнить. После чистки, я не то что был благодарен, а просто был счастлив и обнял доктора в знак благодарности=)Для меня это был очень серьёзный шаг и огромная победа над своими фобиями. Так что, если кто-то боится, то я могу прям отвести за руку и морально поддержать, потому что знаю насколько это страшно для людей с такими фобиями, а по факту это не больно и ничего там такого нет.По сервису: чисто, аккуратно, приятный персонал, удобные напоминалки за сутки до визита.По цене: адекватные за данные услуги.К примеру: чистка (я до этого ее ни разу не делал) – обошлась в 680 грн (может и меньше потому что была консультация, панорамные снимки и рентген, но из-за переживаний я не помню точно). Вскрытие/закрытие зуба и чистка 3х каналов со снимком – 2500 грн, пломбирование 3х зубов, восстановление стенок и временная пломба около – 2100 грн. Учтите, что я могу что-то забыть и не вписать в перечень. Лучше прийти на консультацию и получить просчет по работам от первоисточника.Вывод: на данном этапе я больше, чем доволен и счастлив, что выбрал эту клинику и прохожу лечение здесь и надеюсь, что все так дальше и будет. Не стоит бояться, а стоит идти и лечить зубки=)
 • Avatar Маша Маша ★★★★★ 8 месяцев назад
  Я очень рада что нашла эту клинику. Сегодня делали реставрацию переднего зуба и я поняла что мой старый стоматолог меня просто обворовал. У меня сложно подобрать цвет, доктор сделал так, что не видно перехода от зуба к пломбе (раньше часть зуба была одного цвета, часть другого), мой зуб немного выдавался вперед, но доктор поправил и это. По цене вышло дешевле и качественнее чем в моей старой клинике … читати повністю НАМНОГО. Плюс персонал - золотые люди, все от администратора до медсестр внимательные вежливые, хочется обнять на прощание. А доктору отдельная благодарность за разьяснения. Делают все по высшему разряду. Теперь я ваш постоянный клиент и мужа тоже уже на прием записала. Большая редкость в наше время, люди которые любят свою профессию и делают с душой.

Читати всі відгуки на Google

Стоматолог Суми. Лікування зубів без болю в стоматологічній клініці “Dentistree”

Стоматологія суми Красиві і здорові зуби – не просто показник загального стану організму. Це ще й чудовий привід частіше посміхатися, вести більш активну, повноцінне життя. Тому потрібно з ранніх років до глибокої старості день у день піклуватися про своїх зубах, регулярно відвідувати стоматологічну клініку в Сумах , дотримуватися рекомендацій лікарів. Красиві і здорові зуби – не просто показник загального стану організму. Це ще й чудовий привід частіше посміхатися, вести більш активну, повноцінне життя. Тому потрібно з ранніх років до глибокої старості день у день піклуватися про своїх зубах, регулярно відвідувати стоматологічну клініку в Сумах, дотримуватися рекомендацій лікарів.

Стоматологічний кабінет Dentistree – кузня сяючих посмішок

Стоматологічна клініка Dentistree пропонує професійне лікування зубів в Сумах , високоякісні стоматологічні послуги за сучасними, безпечним і безболісним методиками. Ми є провідним багатопрофільним медичним закладом, що спеціалізується на великому спектрі стоматологічних процедур із застосуванням інноваційних технологій. Переступаючи поріг клініки Dentistree, клієнти буквально занурюються в затишну, домашню атмосферу. Тут їх оточує увагою турботливий і уважний персонал. Чудове оснащення клініки, грамотні висококваліфіковані лікарі, світлий дизайн і чистота приміщень – все це дозволяє нам завоювати довіру пацієнтів. І ми його виправдовуємо: кожен відвідувач клініки вправі розраховувати на безпечне та ефективне лікування на світовому рівні. Одним з найважливіших напрямків нашої діяльності є естетична стоматологія . У клініці Dentistree ви знайдете краще рішення для створення ідеальної посмішки. Наша стоматологічна клініка гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта на будь-якій стадії (підбір засобів анестезії, плану лікування і т.д.). Ми гарантуємо дотримання технологічних вимог, використання тільки дозволених, сертифікованих методик, лікарських засобів, матеріалів і пристосувань. З усіх питань ви можете отримати абсолютно безкоштовну консультацію, звернувшись до менеджерів. Dentistree – на варті здоров’я ваших зубів!