Естетична стоматологія

Здорова і сяюча посмішка – привід частіше посміхатися і запорука гарного настрою!

Профілактика

Чистка та профілактика – запорука міцних, здорових зубів і сяючою посмішки.

Сучасні методи лікування

Клініка Дентістрі – це поєднання сучасного обладнання і методик з більш ніж 10-річним досвідом лікарів.

Ортопедична стоматологія

Якщо зуби не підлягають лікуванню або і зовсім відсутні – ми вам із задоволенням допоможемо, відновимо функціональність.

Терапевтичне лікування

Ми раді запропонувати своїм клієнтам всі основні види лікування, які має сучасна терапевтична стоматологія. До переліку наших терапевтичних послуг входить лікування карієсу, пульпіту, запалення ясен (в тому числі з використанням сучасних технологій), відбілювання і реставрація зубів, підготовка до імплантації та протезування.

Хірургія

Будь-які хірургічні послуги стоматолога виконується лікарями вищої категорії з дотриманням всіх запобіжних заходів. У клініці Dentistree вам запропонують видалення зубів за новітньою методикою і сучасним підходом.

Протезування

Ми маємо великий досвід в протезуванні металокерамічними конструкціями, безметаловой кераміки на каркасі з оксиду цирконію, вінірів, Люмініри, бюгельнимі, нейлоновими, акриловими (пластмасові) протезами.

Стоматология в Сумах Дентистри

Наші лікарі

Команда професіоналів

Ліховіцька Ганна Валеріївна

Ліховіцька Ганна Валеріївна

Лікар стоматолог
Пріоритетні напрямки в роботі: прямі реставрації передніх і бічних зубів; попередження ускладнення в ендодонтії; первинна і вторинна ендодонтія.
Гирич Роман Вікторович

Гирич Роман Вікторович

Лікар стоматолог-ортопед, стоматолог-хірург, 1-я кваліфікаційна категорія
Пріоритетні напрямки в роботі: ортопедична стоматологія; металокераміка; безметалловая кераміка; вініри, вкладки; непрямі реставрації; функціональні порушення зубощелепної системи.
Дмитраш (Баскова) Олена Олександрівна

Дмитраш (Баскова) Олена Олександрівна

Лікар стоматолог
Пріоритетні напрямки в роботі: терапевтична стоматологія, первинна і повторна ендодонтія, профілактика, пряма реставрація бічних і передніх зубів, лікування захворювань пародонту.
Дмитраш Ігор Владиславович

Дмитраш Ігор Владиславович

Лікар стоматолог
Пріоритетні напрямки в роботі: терапевтична стоматологія, первинна і повторна ендодонтія, пряма реставрація бічних і передніх зубів, переліковування безнадійних зубів.
Липченко Тетяна

Липченко Тетяна

Лікар стоматолог
Пріоритетні напрямки в роботі: терапевтична стоматологія; терапевтичне стоматологія дитячого віку; профілактика; первинна і вторинна ендодонтія; лікування захворювань тканин пародонта.
Тютюнник Анастасія

Тютюнник Анастасія

Лікар стоматолог-ортодонт
Пріоритетні напрямки в роботі: функціональна стоматологія орієнтована на правильний ріст і розвиток зубо-щелепного апарату у дітей від 5 років, брекет системи у підлітків і дорослих.

Стоматологічна клініка в Сумах – “Дентістрі”

Чи знаєте Ви, що проблеми з зубами можуть впливати на здоров’я всього організму в цілому, тому дуже важливо вчасно пройти консультацію у фахівця. Ви все ще в пошуках гарного стоматолога в Сумах? Ви хочете отримати якісне медичне обслуговування за доступною ціною в Сумах? Тоді вам пощастило! У нашій клініці Ви зможете отримати висококваліфіковану допомогу.
В даний час велике значення має приваблива усмішка і бездоганна зовнішність, так як турбота про особисте здоров’я і красу, це обов’язкова частина успішного іміджу та здорової людини. Команда наших фахівців допоможе кожному пацієнтові отримати чудову посмішку і зберегти молодість вашого обличчя.

Ми пропонуємо повний спектр стоматологічних послуг, що надається групою лікарів, що спеціалізуються в області протезування, естетичної стоматології, хірургічних втручань і реставрації, а також послуги ін’єкційної косметології, такі як anti age терапія, редерматілізація, ботулінотерапія, контурна пластика, тредліфтінг в Сумах. Ми гарантуємо індивідуальне лікування з видатним якістю та результатами.

Команда DENTISTREE регулярно відвідує семінари та курси, де ми дізнаємося про останні тенденції в галузі стоматологічної допомоги та косметології, а також про новітні матеріали, технології та процедурах. Ми хочемо перевершити очікування кожного клієнта, забезпечуючи високий рівень обслуговування, звертаючи увагу до деталей, прагнучи до досконалості.
Якщо у Вас є будь-які питання про технології, які ми використовуємо в нашій практиці, а так само якщо Ви зацікавлені в консультації з одним з наших лікарів, будь ласка, зв’яжіться з нами. Девіз нашої стоматологічної клініки: “Швидко, якісно і безболісно!”

Наші послуги

Стоматологічні послуги

Відгуки про Dentistree

* Реальні відгуки з Google maps

Д. 23/1, вулиця Горького, Суми

4.6

 • Avatar Лиза Шиянова ★★★★★ неделю назад
  Лечила зубки тут последние два месяца. Зубов мы лучили много, и не только лечили, поэтому мне есть что сказать. Моим врачем была Елена Александровна Дмитраш, и я бесконечно ей благодарна! Работа выполнено невероятно профессиональ … читати повністюо! Без боли, без страха. Мы делали больше 10 зубов, но, наверное, если бы я нашла Елену Александровну раньше - лечить все эти зубки и не пришлось бы. Все зубки выглядят идеально и не болят. Я даже не знаю как описать насколько качественно была выполнена работа. Я даже не знала, что так бывает. И представить не могла. У меня были зубы полечены и до этого, и стоят пломбы. Я смотрю - это небо и земля. Как будто старые пломбы 1730х и идеальные зубы из будущего. Но мы делали не только лечение, а ещё эстетическую реставрацию зубов (не знаю как корректно называется). Идеально. Прям лучше, чем я могла себе представить. Теперь каждый раз проходя мимо зеркала улыбаюсь. И не только у зеркала. Как легко оказалось найти повод улыбаться 500 раз в день. Но тут не просто качественно выполнена работа, тут гораздо больше. У меня был сильный страх стоматологов впринципе, всю жизнь проблемы с зубами и вечные фразы сменяющихся врачей «ооой тут много работы». Благодаря Елене Александровне к последнему визиту этот страх пропал напрочь. Морально очень комфортно, доктор постоянно рассказывает что происходит и будет происходить, какие ощущения, и, оказалось, не так страшен чёрт, как его рисуют. В последний раз у стоматолога, до того, как я пришла к Елене Александровне, мои часы разрывались у меня на руке пища про повышенный пульс 140-160. Но все прошло, когда я встретила правильного доктора. Сначала я не была уверена, что хочу писать отзыв, так как к Елене Александровне уже сейчас сложно записаться Но она замечательный доктор! Советую от всей души и сердца. И сильно благодарю!
 • Avatar Светлана Белолюбская ★★★★★ 3 месяца назад
  Стоматология без страха и боли! Оказывается и так бывает! Спасибо всему коллективу за профессионализм и отношение. Роман Викторович, Елена Александровна, вы - лУчшие. Я - ваш клиент! В клинике красиво и уютно. Обстановка успокаивае … читати повністю и после первого же визита, идёшь, как к "своим". А это очень важно. Буду рекомендовать без всяких сомнений. СПАСИБО!
 • Avatar Dmytro Chekhuta ★★★★★ 3 недели назад
  Сревис замечательный! Проходил терапию в этой клинике и максимально всем доволен. Отдельная благодарность Елене Александровне Дмитраш, она высококвалифицированный специалист и это чувствуется даже в мелочах. Однозначно … читати повністю рекомендую, не пожалеете, все на высоком уровне!
 • Avatar Маша Маша ★★★★★ 3 месяца назад
  Я очень рада что нашла эту клинику. Сегодня делали реставрацию переднего зуба и я поняла что мой старый стоматолог меня просто обворовал. У меня сложно подобрать цвет, доктор сделал так, что не видно перехода от зуба к пломбе … читати повністю (раньше часть зуба была одного цвета, часть другого), мой зуб немного выдавался вперед, но доктор поправил и это. По цене вышло дешевле и качественнее чем в моей старой клинике НАМНОГО. Плюс персонал - золотые люди, все от администратора до медсестр внимательные вежливые, хочется обнять на прощание. А доктору отдельная благодарность за разьяснения. Делают все по высшему разряду. Теперь я ваш постоянный клиент и мужа тоже уже на прием записала. Большая редкость в наше время, люди которые любят свою профессию и делают с душой.
 • Avatar Світлана Ященко ★★★★★ 2 месяца назад
  Провела первый день 2021 года в это замечательной клинике , правда не запланировано с острой болью ! Спасибо прекрасному специалисту Роману Викторовичу, откликнулся в праздник , приехали всей семьей и решили мою проблему. … читати повністю Была приятно удивлена обстановкой, современным оборудованием и профессиональным подходом - исправили * столичное лечение* по вполне доступным ценам! Спасибо большое ! Успехов вам и удачи в новом году !!!

Читати всі відгуки на Google

Стоматолог Суми. Лікування зубів без болю в стоматологічній клініці “Dentistree”

Стоматологія суми

Красиві і здорові зуби – не просто показник загального стану організму. Це ще й чудовий привід частіше посміхатися, вести більш активну, повноцінне життя. Тому потрібно з ранніх років до глибокої старості день у день піклуватися про своїх зубах, регулярно відвідувати стоматологічну клініку в Сумах , дотримуватися рекомендацій лікарів.

Красиві і здорові зуби – не просто показник загального стану організму. Це ще й чудовий привід частіше посміхатися, вести більш активну, повноцінне життя. Тому потрібно з ранніх років до глибокої старості день у день піклуватися про своїх зубах, регулярно відвідувати стоматологічну клініку в Сумах, дотримуватися рекомендацій лікарів.

Стоматологічний кабінет Dentistree – кузня сяючих посмішок

Стоматологічна клініка Dentistree пропонує професійне лікування зубів в Сумах , високоякісні стоматологічні послуги за сучасними, безпечним і безболісним методиками. Ми є провідним багатопрофільним медичним закладом, що спеціалізується на великому спектрі стоматологічних процедур із застосуванням інноваційних технологій.

Переступаючи поріг клініки Dentistree, клієнти буквально занурюються в затишну, домашню атмосферу. Тут їх оточує увагою турботливий і уважний персонал. Чудове оснащення клініки, грамотні висококваліфіковані лікарі, світлий дизайн і чистота приміщень – все це дозволяє нам завоювати довіру пацієнтів. І ми його виправдовуємо: кожен відвідувач клініки вправі розраховувати на безпечне та ефективне лікування на світовому рівні.

Одним з найважливіших напрямків нашої діяльності є естетична стоматологія . У клініці Dentistree ви знайдете краще рішення для створення ідеальної посмішки.
Наша стоматологічна клініка гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта на будь-якій стадії (підбір засобів анестезії, плану лікування і т.д.).

Ми гарантуємо дотримання технологічних вимог, використання тільки дозволених, сертифікованих методик, лікарських засобів, матеріалів і пристосувань. З усіх питань ви можете отримати абсолютно безкоштовну консультацію, звернувшись до менеджерів. Dentistree – на варті здоров’я ваших зубів!