Безпечне Відбілювання зубів за технологією Beyond II (USA) в Сумах

Відбілювання зубів за технологією Beyond II (USA)

BEYOND POLUSE – єдиний апарат, який добре і якісно відбілює зуби. З недавнього часу системи відбілювання зубів із застосуванням цього пристрою стали одними з скоєних в світі. А марка BEYOND є єдиним світовим лідером в розробках різної продукції до стоматології.

У чому перевага відбілювання за технологією BEYOND® II

Професійне відбілювання, стійкий результат

Beyond II Whitening Accelerator – це заново винайдена версія кращої системи Beyond Power Whitening, що дозволяє зробити процес відбілювання більш простим і доступним. Інновація в дії: збільшена світлодіодне підсвічування високої інтенсивності для чудового відбілювання зубів, пасивний іонізатор повітря, який забезпечує більш швидке і безпечне відбілювання.


The Beyond II – Сучасна професійна установка для відбілювання, яка дозволяє вибирати параметри відбілювання: тональність і інтенсивність для кожного клієнта індивідуально. Ви вибираєте відтінок – ми відбілюємо до потрібного результату.

Використовуючи негативні іони, вбудований очищувач повітря зменшує забруднюючі повітря речовини, активно сприяючи більш чистою і здоровому довкіллі.

Відбілювання зубів за технологією Beyond II (USA) Відбілювання зубів за технологією Beyond II (USA) Відбілювання зубів за технологією Beyond II (USA)