Дмитраш Ігор Владиславович
Лікар стоматолог

Дмитраш Ігор Владиславович

Пріоритетні напрямки в роботі: терапевтична стоматологія, первинна і повторна ендодонтія, пряма реставрація бічних і передніх зубів, переліковування безнадійних зубів.
Дмитраш (Баскова) Олена Олександрівна
Пріоритетні напрямки в роботі: терапевтична стоматологія, первинна і повторна ендодонтія, профілактика, пряма реставрація бічних і передніх зубів, лікування захворювань пародонту.
Гирич Роман Вікторович
Лікар стоматолог-ортопед, стоматолог-хірург, 1-я кваліфікаційна категорія

Гирич Роман Вікторович

Пріоритетні напрямки в роботі: ортопедична стоматологія; металокераміка; безметалловая кераміка; вініри, вкладки; непрямі реставрації; функціональні порушення зубощелепної системи.
Липченко Тетяна
Лікар стоматолог

Липченко Тетяна

Пріоритетні напрямки в роботі: терапевтична стоматологія; терапевтичне стоматологія дитячого віку; профілактика; первинна і вторинна ендодонтія; лікування захворювань тканин пародонта.
Тютюнник Анастасія
Лікар стоматолог-ортодонт

Тютюнник Анастасія

Пріоритетні напрямки в роботі: функціональна стоматологія орієнтована на правильний ріст і розвиток зубо-щелепного апарату у дітей від 5 років, брекет системи у підлітків і дорослих.
Ліховіцька Ганна Валеріївна
Пріоритетні напрямки в роботі: прямі реставрації передніх і бічних зубів; попередження ускладнення в ендодонтії; первинна і вторинна ендодонтія.