Брекет система

Брекет-системи або ортодонтичні скоби представляють собою незнімні конструкції, постійно механічно впливають на зубний ряд з метою корекції неправильного прикусу. Ціна на брекети в Сумахформується індивідуально, в залежності від плану ортодонтичного лікування, розробленого лікарем для кожного пацієнта з урахуванням всіх особливостей.

Неправильний прикус – це не тільки естетична проблема, хоча для деяких пацієнтів важливий і цей аспект. Аномалії зубного ряду, у відсутності адекватної терапії, можуть привести до порушень в роботі шлунково-кишкового тракту та інших органів. Крім того, неправильно розташовані відносно один одного зуби можуть стати причиною пошкодження зубної емалі або запальних процесів в порожнині рота.

Коли потрібно звернутися до фахівця?

Якщо ви шукаєте фахівця в Сумах, який встановлює брекети за ціною, що відповідає якості медичних послуг, наша стоматологія – це оптимальне рішення вашої проблеми. Коли необхідно звернутися до ортодонта?

Неправильний прикус може мати кілька етіологічних причин:

 • відсутність деяких зубів зубного ряду;
 • вроджені аномалії анатомічної будови щелепи;
 • мезиальная зміщення;
 • скупченість зубного отрути;
 • травми лицьового черепа і зубів;
 • патологічне будова окремих структур порожнини рота і інші відхилення від фізіологічної норми.

Важливе значення мають профілактичні огляди в дитячому віці. Своєчасна діагностика аномалій прикусу дозволяє проводити коригувальну лікування на ранніх стадіях. Це дозволяє уникнути необоротних змін і своєчасно надати профілактичну допомогу.

Лікарю-ортодонта необхідно показувати дітей першого року життя, а також в 4, 8 і 12 років. Кваліфікований фахівець оцінить вікові зміни і порівняє їх з фізіологічними нормами. Якщо будуть знайдені ті чи інші патологічні відхилення, буде негайно призначено лікування.

Потрібно відвідати клініку, якщо ви помітили затримку росту корінних зубів, дитині видалили більше 3-х зубів, він спить або ходить з відкритим ротом. Дорослим пацієнтам потрібна допомога ортодонта в разі, якщо передні зуби не змикаються, верхня або нижня щелепа сильно виступає вперед, з’явилася видима асиметричність особи або м’язи обличчя втратили тонус.

Всі ці стани – це абсолютне показання до установки ортодонтичних систем і професійної корекції прикусу.

Види і особливості брекетів

Сучасна ортодонтія використовує в своїй практиці брекет-системи, виконані з кераміки, металу або сапфіру. Ціна на установку брекетів в Сумахв чому залежить від матеріалу виготовлення системи.

Брекети мають різний розмір і враховують всі індивідуальні особливості та потреби пацієнта. Їх установка проводиться в деяких випадках із застосуванням анестетиків або седації, особливо, якщо мова йде про дітей. Лікування у ортодонта передбачає:

 • первинний огляд фахівцем;
 • діагностичні заходи (візуалізують і інші сучасні методи діагностики аномалій прикусу);
 • проведення відповідних вимірювань щелепи пацієнта і виготовлення брекетів відповідно до індивідуальних потреб;
 • установка брекетів;
 • консультаційна допомога в період всього лікування.

Як довго носити брекети?

Тривалість курсу корекції прикусу визначається для кожного пацієнта індивідуально. Як правило, носити брекети потрібно від 1 до 3 років. Переривати лікування і знімати брекет-системи раніше зазначеного терміну наші фахівці категорично не рекомендують. Важливо й те, що сучасні брекети більш естетичні в порівнянні з конструкціями попереднього покоління.

Якщо брекети встановлені професійно, їх носіння не повинно викликати дискомфорту, як фізичного, так і психологічного. Поставить брекети в Сумахв нашій клініці можна у зручний для пацієнта час, яке узгоджується з пацієнтом заздалегідь.

Ціна на брекети в Сумах в 2021році істотно не змінилася в порівнянні з попереднім роком в нашій стоматологічній клініці. Ми як і раніше пропонуємо нашим пацієнтам якісні та доступні стоматологічні послуги.

Отримати детальну інформацію та записатися на прийом до ортодонта ви можете за телефонами, які знайдете в розділі сайту & laquo; Контакти & raquo ;. Крім того, на нашому сайті ви знайдете відгуки про брекетах в Сумахвід пацієнтів нашої клініки, які вже успішно закінчили або ще проходять курс лікування.