Лікарі – стоматологи в Сумах

Лікарі-стоматологи стоматологічної клініки Dentistree

 Лікарі DSC_3525-580x580.jpg

Лиховицька Ганна Валеріївна

Керівник клініки
Пріоритетні напрямки в роботі: прямі реставрації передніх і бічних зубів; попередження ускладнення в ендодонтії; первинна і вторинна ендодонтія.
 Лікарі DSC_3534-580x580.jpg

Гирич Роман Вікторович

Лікар стоматолог-ортопед, стоматолог-хірург, 1-я кваліфікаційна категорія
Пріоритетні напрямки в роботі: ортопедична стоматологія; металокераміка; безметалловая кераміка; вініри, вкладки; непрямі реставрації; функціональні порушення зубощелепної системи.
 Лікарі DSC_3364-580x580.jpg

Дмитраш (Баскова) Олена Олександрівна

Лікар стоматолог
Пріоритетні напрямки в роботі: терапевтична стоматологія, первинна і повторна ендодонтія, профілактика, пряма реставрація бічних і передніх зубів, лікування захворювань пародонту.
 Лікарі DSC_3407-580x580.jpg

Липченко Тетяна Олександрівна

Лікар стоматолог
Пріоритетні напрямки в роботі: терапевтична стоматологія; терапевтичне стоматологія дитячого віку; профілактика; первинна і вторинна ендодонтія; лікування захворювань тканин пародонта.

Стоматолог в Сумах – фахівці клініки Дентістрі (Dentistree)

Здорові зуби – більше не розкіш, а необхідність. Крім сліпучої усмішки і впевненості в собі, здорова ротова порожнина – запорука здоров’я всього організму. Турбуватися про це потрібно якомога раніше, адже будь-які проблеми можна усунути, якщо діагностувати їх на початковому етапі.

Стоматологія, як галузь медицини розвивається дуже стрімко. Доктора освоюють нові методики лікування будь-яких патологій. Більше немає фахівців, які лікують будь-які хвороби, хороший стоматолог спеціалізується на одному напрямку.

Дантист навряд чи може однаково якісно повністю обслужити клієнта: від огляду до протезування або імплантації. Та й пацієнтові навряд чи сподобається, що імплантат буде імплантувати лікар, який спеціалізується тільки на лікуванні карієсу.

Які фахівці працюють в стоматології Дентістрі (Dentistree)?

  • стоматолог терапевт лікарь, який проводить первинний огляд, профілактичні заходи та призначає план лікування. Це досить різнопланова спеціальність і дуже відповідальна, адже якісна діагностика – запорука ефективного вирішення проблем.
  • стоматолог хірург приходить на допомогу, коли консервативне лікування вже неефективне. Коло обов’язків: видалити зуби або освіти, вичистити порожнини між яснами і зубами, лікувати пародонтоз, підсадити кісткові тканини.
  • стоматолог ортопед відновлюе втрачені зуби: підбирає варіанти протезування, знімає зліпки з зубів, проводить примірку і підгонку, а також остаточно вживляет їх в щелепи пацієнта.
  • дантист імплантолог під їх керівництвом імплантати імплантують в кісткові тканини, формуючи зуб, який замінить втрачений (з тим же функціоналом).
  • стоматолог – ортодонтработает з проблемами неправильного прикусу і призначає методи їх лікування.
  • дитячий стоматолог це особливий вид роботи дантистів. Дитячий організм – він інший, адже працювати потрібно з тканинами, які тільки формуються. Тут багато нюансів, і це важливо враховувати при лікуванні.

При виборі стоматолога, важливо враховувати відгуки про фахівця. Дантисти стоматології Дентістрі (Dentistree) в Сумах допоможуть вирішити будь-яку проблему, позбавлять від болю, неприємних відчуттів і повернуть сліпучу голлівудську посмішку!