Главная / Про нас

Про нас

Ласкаво просимо в стоматологічну клініку Dentistree

Професійна команда лікарів DENTISTREE завжди готова допомогти Вам пройти стоматологічний огляд, поставити пломбу, встановити зубні протези, вініри, коронки, мости або просто відбілити зуби і провести професійну ультразвукову чистку в м.Суми.

Повний перелік процедур, які виконуються в нашій клініці ви зможете знайти в розділі Послуги, наша клініка працює в декількох пріоритетних напрямках.

  • Ми працюємо для наших пацієнтів, використовуючи індивідуальний підхід, ставимося до них з розумінням і повагою.
  • Ми вважаємо за краще матеріали світового рівня якості, які повністю відповідають сучасним європейським стандартам.
  • Ми вважаємо, що наша головна обов′язок - допомогти пацієнтам досягти своїх цілей за допомогою останніх стоматологічних технологій, ефективно виконувати багато стоматологічні процедури, відновне лікування, зводячи до мінімуму побічні ефекти, і в кінцевому рахунку досягти найкращого результату.
  • Ми добре розуміємо, що лікування зубів - це стрес для пацієнта, тому виконуємо всі процедури максимально безболісно, використовуючи місцеву анестезію , щоб запобігти біль і звести до мінімуму будь-негативне сприйняття всього лікування.

Наші основні напрямки

Протезування (зубні протези, вініри, коронки, мости і імпланти)

Втрата зубів може бути викликана багатьма причинами, такими як карієс, руйнування сполучної тканини або травми. Бувають і випадки вроджених дефектів, але це більш рідкісне явище. Ортопедична стоматологія пропонує заміну відсутніх зубів, їх м’яких тканин або цілого зубного ряду за допомогою різних штучних методів.

Також можлива заміна тільки видимої частини зуба. Коли зуби дуже ослаблені, протезування є кращим рішенням для їх захисту і збереження функціональності. Відсутні зуби не тільки псують естетичний вигляд, але і створюють проблеми з переробкою їжі, впливають на стан сусідніх зубів і т. Д. Вони можуть бути замінені на знімні зубні протези, зубні мости або імпланти, які виглядають дуже реалістично і дуже близькі до натуральних зубах . Вініри можуть бути використані для захисного покриття або зміни кольору зубів, для створення яскравої білосніжної усмішки.

Ендодонтія

Деякі зуби особливо важко діагностувати і лікувати, тому що проблема криється у внутрішніх м’яких тканинах зуба. У вас дуже сильно болить зуб, але ви не можете зрозуміти, в чому причина, тому що видимих ​​вад немає, адже інфекція вражає нерви і кровоносні судини усередині зуба. Вона може оселитися навколо тканин зуба надовго і викликати нові болі і набряки. У таких випадках дуже важливий своєчасний контроль і заповнення порожніх кореневих каналів мертвих або вмираючих зубів. Наші лікарі проводять діагностику зубного болю і лікування кореневих каналів навіть у складних випадках.

В клініці DENTISTREE працюють фахівці, які прагнуть допомогти вам зберегти природну посмішку на все життя.

Пародонтологія

Нехтування регулярної гігієною порожнини рота може спровокувати серйозну форму захворювання ясен – пародонтит. Він небезпечний своєю руйнівною силою, яка спрямована на тканини, які утримують кожен зуб на місці. Доброю профілактикою даного захворювання є видалення зубного нальоту і зубного каменю, а також інші процедури для підтримки хорошого стану ротової порожнини.

Хірургічна стоматологія

Вас турбують зуби мудрості, які ростуть в неправильному напрямі? Це дуже небезпечно, адже вони накопичують навколо себе відходи, які можуть привести до інфекції, а в подальшому – до сильного болю, запалення ясен і карієсу. Наш стоматолог-хірург проведе їх видалення без шкоди для нервів, сусідніх зубів і інших твердих і м’яких тканин порожнини рота.

Наші лікарі

 Про нас DSC_3525-580x580.jpg

Лиховицька Ганна Валеріївна

Керівник клініки
Пріоритетні напрямки в роботі: прямі реставрації передніх і бічних зубів; попередження ускладнення в ендодонтії; первинна і вторинна ендодонтія.
 Про нас DSC_3407-580x580.jpg

Липченко Тетяна Олександрівна

Лікар стоматолог
Пріоритетні напрямки в роботі: терапевтична стоматологія; терапевтичне стоматологія дитячого віку; профілактика; первинна і вторинна ендодонтія; лікування захворювань тканин пародонта.
 Про нас DSC_3534-580x580.jpg

Гирич Роман Вікторович

Лікар стоматолог-ортопед, стоматолог-хірург, 1-я кваліфікаційна категорія
Пріоритетні напрямки в роботі: ортопедична стоматологія; металокераміка; безметалловая кераміка; вініри, вкладки; непрямі реставрації; функціональні порушення зубощелепної системи.

Популярні послуги

Dentistree