Стоматолог-ортопед в Сумах

 Стоматолог-ортопед DSC_3534-300x300.jpg
Лікар стоматолог-ортопед, стоматолог-хірург, 1-я кваліфікаційна категорія

Гирич Роман Вікторович

Пріоритетні напрямки в роботі: ортопедична стоматологія; металокераміка; безметалловая кераміка; вініри, вкладки; непрямі реставрації; функціональні порушення зубощелепної системи.

Лікар ортопед в стоматології: сфера роботи і спеціалізації

Всі знають, що планове відвідування стоматолога і регулярна гігієна ротової порожнини – запорука голлівудської посмішки і здорових зубів. А що робити, якщо проблема вже є і більш того, призвела до негативних наслідків у вигляді втрати зуба? На допомогу приходить лікар стоматолог ортопед Дентістрі (Dentistree) в Сумах.


Стоматолог ортопед це фахівець, який відновлює і протезіруют зуби. У сферу його завдань входить вивчення, діагностика та відновлення зубощелепної системи. В результаті пацієнт отримує сліпучу посмішку і здорову ротову порожнину без дефектів або недосконалостей.


Стоматолог ортопед вирішує проблеми зубів декількома способами протезування: – металокерамічних коронок; – коронок з діоксиду цирконію; – цілісних керамічних коронок; – знімних бюгельних протезів; – різних відновлювальних і штифтово – кульшових вкладок.


Ортопед в стоматології професійно займається імплантології. На сьогодні, установку імплантів рекомендують всім пацієнтам, у яких відсутній один або кілька зубів, як спосіб зберегти не тільки естетику зовнішнього вигляду, але і здоров’я організму.


В роботі стоматолог ортопед працює в команді з іншими фахівцями клініки Дентістрі (Dentistree) в Сумах.


Наприклад, при підготовці пацієнта до лікування, стоматолог терапевт проводить санацію ротової порожнини, видаляє камені, наліт і лікує хвороби слизової оболочкі.А вже хірург працює з корінням нежиттєздатних зубів, які вже не підлягають терапевтичному лікуванню. Саме стоматолог хірург вживляет в щелепу імплант, на якому стоматолог ортопед здійснює процедуру протезування.


Зубний технік виготовляє для ортопеда необхідні протези, які формуються виходячи з індивідуальних особливостей. У будь-який момент фахівці можуть виправити недоліки в виготовлених конструкціях, внести необхідні корективи і зробити протез максимально природним і натуральним.


Чому імплантологія – це важливо?


Мало хто замислюється, але красиві і здорові зуби мають не тільки естетичну функцію, але ще і впливають на стан здоров’я пацієнта в цілому (через свою пряму жувальну функцію). Завдяки роботі стоматолога ортопеда Дентістрі (Dentistree) в Сумах кожен пацієнт має можливість відновити повноцінну гарну посмішку і гарантувати здоров’я ротової порожнини на довгі роки.


Консультація стоматолога ортопеда – ідеальне рішення для тих, хто боїться або не впевнений в необхідності протезування. Лікар максимально докладно і детально пропише план лікування, щоб результат був гарантованим.


Зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом і ми призначимо дату консультації.