Лікування карієсу в Сумах

Хворі зуби є однією з найпоширеніших проблем сучасної людини. Біль і неприємні відчуття в ротовій порожнині складно терпіти, а лікувати їх часом занадто дорого. Тому краще за все не допускати проблем із зубами. Давайте розберемося з тим, як запобігти розвитку карієсу та інших захворювань зубів і ротової порожнини.

Численні рекламні ролики з зубними пастами і жувальними гумками заявляють, що ці продукти зуміють безповоротно звільнити нас від недуги. Але вірити такій рекламі не варто – свіжий подих буде тільки в разі повністю здоровою ротової порожнини

Способи турботи про зуби на кожен день

Щоб зберегти власні зуби міцними і здоровими, потрібен базовий і щоденний догляд. Для цього слід два рази на день чистити зуби зубною щіткою і хорошою дорогою пастою. Крім того, з метою очищення міжзубних щілин слід використовувати зубну нитку. Ополіскувачі, жувальні гумки та інші товари з реклами не дуже допомагають у цій важливій задачі.

З якого віку необхідно берегти зуби?

Доглядати за зубами необхідно з самого раннього віку. Як тільки у дитини з’являється перший зуб, необхідно вже привчати його до гігієни. У продажу є спеціалізовані зубні щітки, які одягаються на палець батька. Вони досить м’які, тому можна починати чистити ротову порожнину, як тільки прорізалися перші молочні зубки.

Чи не чищенням єдиної зберігаємо здоров’я зубів

При захисті зубів не варто забувати і про правильне харчування. Раціон повинен бути збалансованим, слід включати багато корисних вітамінів, мінералів, таких як кальцій. Недолік того самого кальцію та фтору може послужити причиною дуже швидкого формування карієсу і його ускладнень.

Нестача вітамінів робить крихкими ясна. Уникати в харчуванні необхідно надлишку вуглеводів, тому що вони є живильним середовищем для мікроорганізмів, що породжують карієс. Збільшити у власному меню слід кількість твердої їжі, такої як свіжі овочі, фрукти. Такі елементи раціону сприяють видаленню м’якого нальоту з зубів і зміцненню ясен.

Професійне чищення

Недостатньо просто чистити зуби вдома. Мінімум один раз на рік слід відвідувати стоматолога і проходити процедуру професійного чищення. Освіта нальоту у всіх відбувається по-різному. Часто зустрічається висока схильність до формування зубного каменю. В такому випадку професійна чистка повинна проводитися частіше.

Це процедура буде потрібно досить часто палить людині. Наліт від нікотину складно знімається звичайною зубною щіткою і пастою. Професійне чищення зубів включає усунення нальоту і зубного каменю за допомогою спеціалізованих апаратів із застосуванням спеціального порошку.

Отже, чи варто доглядати за своїми зубами?

Не слід забувати про здоров’я ротової порожнини. Запорукою здоровою, красивою і білосніжної усмішки служить правильне харчування, хороші звички і відвідування стоматолога. Один раз в 6-12 місяців слід відвідати лікаря, навіть якщо болю і неприємних відчуттів у вас немає.

Міняйте щітку раз в 3-6 місяців, користуйтеся різними марками пасти. Приділіть особливу увагу здоров’ю зубів вашої дитини. Це допоможе уникнути проблем в майбутньому. Набагато простіше і значно дешевше доглядати за зубами сьогодні, ніж платити величезні гроші за імплантацію і складне лікування в найближчому майбутньому.