Пластинки на зуби

Пластини на зуби: показання та протипоказання

Пластини на зуби дітям ставлять тоді, коли є потреба в невеликої корекції прикусу, вроджених або придбаних аномалій анатомічної будови зубощелепної області. Терапевтична дія таких пластин ґрунтується, насамперед, на механічному тиску на зуби, яке буквально змушує їх прийняти потрібне положення.

Такі ортодонтические конструкції як пластинки на зуби можуть бути виготовлені зі сплавів металів або з композитних матеріалів (пластмаси). Установка подібних конструкцій показана в наступних цілях:

  • для профілактики формування неправильного прикусу у дітей;
  • для фіксації окремих зубів зубного ряду в потрібному положенні;
  • для корекції форми щелепи;
  • для захисту зубів за допомогою пластин на зуби у дітей від неправильного зміщення.

Ці та інші стани знаходяться в компетенції дитячого лікаря ортодонта. Ціна на пластинки на зуби дітям може залежати від складності роботи і від матеріалів які будуть використані. Крім того, ціна пластинок на зуби у дітей формується вартістю огляду спеціаліста та діагностичних заходів.

Види пластин на зуби для дітей

У сучасній ортодонтії використовують переважно два основних види пластин на зуби – знімні і незнімні конструкції. Варто враховувати, що для корекції різних патологічних станів у дітей частіше використовують саме знімні конструкції. За ними простіше здійснювати гігієнічний догляд і вони можуть навіть мати особливий дизайн з різними малюнками, що особливо важливо для психологічного комфорту дитини під час терапевтичних заходів.

Незнімні протези частіше застосовують при ортодонтичному лікуванні дорослих пацієнтів. Конструкція потрібним чином кріпитися на зовнішній поверхні зубів і вимагає більш ретельного гігієнічного догляду із застосуванням зубної нитки та інших пристосувань. Даний вид пластин для зубів надає достатню механічна дія на зубний ряд. Завдяки цьому при відсутності супутніх патологій пластинка для зубів може давати потрібний терапевтичний ефект в досить стислі терміни. Ціна пластин на зуби дітям визначається лікарем ортодонтом в індивідуальному порядку.

Як проходить лікування у ортодонта

Як і будь-яка терапія, лікування у ортодонта починається з первинного огляду та збору анамнезу. Так лікар дізнається про проблеми з прикусом у дитини або дорослого і може попередньо визначити наявність або відсутність відхилень у формуванні прикусу.

Після огляду призначаються діагностичні заходи, а саме:

  • фото особи пацієнта;
  • рентгенологічний панорамний знімок;
  • комп’ютерна томографія;
  • УЗД;
  • зліпок зубів.

На підставі отриманих даних буде встановлено уточнений діагноз, визначено ступінь відхилення від анатомічної і фізіологічної норми і зроблені інші висновки про стан пацієнта. Тільки після цього фахівець вибере максимально комфортний і ефективний метод корекції і визначить план заходів для досягнення максимального результату.

Тільки індивідуальний підхід може зробити ортодонтичне лікування ефективним і безболісним для пацієнта. Дізнатися детальну інформацію або отримати відповідь на питання & laquo; скільки коштує пластинка на зуби в Сумах? & Raquo; ви можете за телефонами, вказаними в розділі сайту & laquo; Контакти & raquo;.