Реставрація зубів у Сумах

 Реставрація зубів у Сумах restavration2

Художня реставрація зубів в Сумах

Для людини важливо підтримувати себе в хорошій формі, комплексно підходячи до цього питання. Одним з факторів підтримки природної краси є краса і здоров’я зубів. Посмішка може надихнути і підняти настрій, тим самим підвищуючи імунітет, а заодно і самооцінку.

В першу чергу, щоб з’ясувати всі можливі проблеми з зубами, необхідно звернеться в стоматологічний кабінет, де лікарі запропонують необхідний комплекс заходів щодо корекції здоров’я зубів, а також за допомогою застосування сучасних методик за бажанням клієнта запропонують художню реставрацію. До такої процедури необхідно підходити обережно і відповідально, щоб правильно все скомбінувати, отримавши в результаті відмінний результат.

Дивлячись на те, які цілі переслідує пацієнт, залежить період виконання всіх робіт, який може зайняти як кілька місяців, так і розтягнуться до двох або трьох років.

Перш ніж зважиться на художню реставрацію зубів необхідно розібратися у всіх існуючих різновидах цього способу. Зупиниться на будь-якiй формi даної процедури, допоможуть лише особисті переваги, які залежать від наступного ряду факторів:

  • зовнішній вигляд і розташування зубів, які повинні піддадуться реставрації;
  • наявні хворі зуби або інші стоматологічні проблеми;
  • уявлення бажаного результату;
  • період, за який буде досягнутий бажаний ефект;

З огляду на все індивідуальні особливості та побажання, стоматолог підбирає найбільш прийнятні методики впливу для подальших корекційних дій. Дуже часто лікарю доводиться вдаватися до комбінованим способам реставрації.

У житті трапляється так, що зовнішній вигляд зубів вимагає термінового виправлення, особливо це стосується публічних людей. Але навіть в стислі терміни цілком реально провести термінову корекцію, яка відображена в наступних процедурах:

  • Відбілювання вважається найпростішим способом вдосконалення зовнішнього вигляду зубів, яке передбачає надійне, швидке і безболісне втручання, для якого іноді досить одного відвідування. Крім того, при відбілюванні прибираються природні відкладення, залишки їжі, а також освітлюються міжзубні проміжки і відновлюється природна білизна тканини зубів.
  • Установка композитних вінірів швидко вирішує зовнішні проблеми зубів, що стосуються корекції кольору і форми зуба, візуального зміни положення і розміру зуба щодо ряду, позбавлення від пошкоджень і нерівностей. За допомогою таких своєрідних накладок, відбувається маскування зовнішніх недоліків, що не впливає на нормальне функціонування зубів.

Результат може радувати власника багато років, але за умови індивідуального підходу кожного до щоденного догляду і ведення відповідного способу життя. Взагалі керамічні вініри можуть прослужити більше, ніж десять років, а композіторние – не більше семи. Можливий також повтор установки вінірів, адже цей матеріал є безпечним для людини. Відбілювання, в свою чергу, залежить від поверхневого або глибокого способу впливу.

Таким чином, художню реставрацію повинні виробляти висококваліфіковані фахівці з застосування матеріалу вищої якості і обов’язковим застосуванням надійних і безпечних методів.