Установка діоксиду цирконію

Діоксид цирконієві коронки: що важливо знати про протезуванні?

На жаль, є ситуації, коли зуб так сильно зруйнований, що не врятує його навіть найміцніша пломба. Рекомендуємо звернути увагу на коронки – штучні протези зубів, які збережуть всі необхідні функції і будуть не відрізняються від натуральних. Стоматологія Дентістрі (Dentistree) в Сумах пропонує ці послуги для своїх пацієнтів.
Ми рекомендуємо коронки з діоксиду цирконію. Це досить міцний, на вигляд – напівпрозорий мінерал. Він не тільки візуально повністю відповідає природної зубної емалі, але ще і біологічно безпечний, дуже комфортний і неймовірно міцний. Наприклад, коронки з цирконію повністю відновлюють функцію як передніх зубів, так і жувальних.

Чому цирконієві коронки так популярні? Просто вони абсолютно так само, як природні зуби заломлюють світло, тому візуально їх не відрізнити. Вони ідеальні для естетичної стоматології та цирконієві коронки ефективно ставляться на передні зуби.

Кому підійдуть цирконієві коронки?

 • тим, хто хоче голлівудську посмішку і білосніжні зуби (тут використовуються вініри – спеціальні налагодження, які стоматолог приклеює на зовнішню поверхню зуба);
 • тим, хто втратив зуб і потрібна імітація натурального (коронку ставлять, коли зуб зруйнований карієсом більше ніж на дві третини);
 • тим, кому потрібно було видалити кілька штук зубів і потрібно відновлювати зубний ряд за допомогою моста;
 • тим, хто страждає від алергії на метал (в тому числі на металокераміку).

Цирконій в стоматології – якісний гіпоалергенний матеріал, з абсолютною біологічну сумісність.

Переваги цирконієвих коронок:

 • міцність (потім коронка може бути тонкою, а зуб доведеться обточувати набагато менше);
 • візуальний ефект (штучний зуб виявить тільки стоматолог);
 • легкість матеріалу (і звикати до їх установці теж легше);
 • відсутність окислення (і не буде неприємного металевого присмаку в роті);
 • не викликає алергічних реакцій (цей матеріал – інертний).

Вартість цирконієвих коронок – єдиний вагомий недолік матеріалу. Тут грають роль, як висока вартість самого матеріалу, так і досить трудомісткий процес установки, який вимагає від стоматолога високої кваліфікації. Спеціаліст постійно повинен розвиватися в цій галузі і бути в курсі сучасних технологій і новинок галузі. Але, як відзначають пацієнти, всі переваги повністю виправдовують вартість цирконієвої коронки.

Етапи процесу протезування у стоматолога:

 1. Підготовка порожнини рота.
  Мається на увазі все необхідне лікування: видалення нервів зуба, наслідків карієсу, пломбування, вживлення штифтів та інші процедури.
 2. Підготовка зліпків.
  За допомогою лазерного сканування створюється віртуальна модель щелепи пацієнта.
 3. Створення коронки.
 4. Установка коронки на зуб, який вже підготовлений.

Скільки ж необхідно часу, щоб встановити цирконієвий міст або коронку? Це вам скаже фахівець після діагностики і опрацювання плану лікування.
Записуйтеся на консультацію в стоматологію Дентістрі (Dentistree) в Сумах вже зараз, щоб відновити зуби, повернути собі сліпучу посмішку і здоров’я організму в цілому.